Anna Kupisz-Cichosz

Przedsiębiorca, Ekonomista, Psycholog, Coach oraz Trener Biznesu, zawodowy negocjator, współwłaścicielka oraz Dyrektor Zarządzający Softway Ltd., Członek Rady Fundatorów oraz Prezes Zarządu Fundacji, Doradca Zarządu KTC Partners sp. z o.o., Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu.

Łączy wykształcenie ekonomiczne (Szkoła Główna Handlowa, Johannes Gutenberg Uniwersität), psychologiczne (Uniwersytet Warszawski), doświadczenie korporacyjne oraz doświadczenie z budowania biznesów i swoich klientów w spółce Softway.

Ukończyła wiodącą na polskim rynku Szkołę Coachów Grupy Trop oraz Szkołę Trenerów Biznesu Grupy TROP akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka autorskiego programu Grupy Trop U!Lider, który obecnie współprowadzi.

Ponadto jest absolwentką studiów magisterskich:

  • Specjalizacji Wspieranie Rozwoju Osobowości (Specjalizacji Trenerskiej i Coachingowej) na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego,
  • Specjalizacji Negocjacyjnej oraz Specjalizacji Europejskiej kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze Szkoły Głównej Handlowej (część studiów odbyła w Johannes Gutenberg-Universität Mainz w Niemczech).

Już w trakcie studiów zdobywała pierwsze doświadczenia związane z prowadzeniem własnego biznesu. Bezpośrednio po ukończeniu nauki na SGH, rozpoczęła kolejny kierunek na wydziale Psychologii UW, jednocześnie podejmując pracę w międzynarodowej korporacji. Wykonywała obowiązki zarówno członka zespołu jak i project menedżera. Jednak szybko przekonała się, że jej miejsce jest poza korporacją i poza ramami etatu. Dlatego ostatecznie zdecydowała się zostawić pracę na etacie i zająć się budowaniem swojego biznesu, łącząc swoje umiejętności, kompetencje, wiedzę i doświadczenie w tworzeniu, rozwijaniu i prowadzeniu własnej firmy.

Współpracowała z zarządami oraz top managementem m.in. takich firm jak IT Connect Sp. z.o.o, Hays Poland Sp. z o.o., Emperia Holding S.A., Stokrotka Sp. z o.o. czy ZWiK Sp. z o.o.

W spółce Softway specjalizuje się we współpracy z właścicielami firm z sektora MŚP, z którymi pracuje nad rozwijaniem umiejętności przywódczych, budową strategii rynkowej dla firmy oraz wsparciem w rozwiązywaniu problemów pracowniczych.