Opuść korporację – Luiza

Trafiłam na warsztat „Jak opuścić korporację?” z myślą, że chcę to zrobić, ale nie wiem jak, od czego zacząć i co dalej. Chciałam zrobić to samodzielnie, ale na warsztacie zobaczyłam, jak wiele muszę zrobić w tym temacie ze sobą zanim zdecyduję się na zmianę.

Dlatego szybko zdecydowałam się zgłosić do Ani na spotkania coaching’owe. Wiedziałam, że sama tej zmiany nie dokonam. I to był strzał w dziesiątkę. Spotkania tydzień po tygodniu, chciałam czy nie, miałam siłę czy nie. Ale udało się. Już po trzech miesiącach, widziałam, że następuje we mnie zmiana. Jeszcze nie potrafiłam jej opisać, ale widziałam ją.

Ania ma ogromną wiedzę i kompetencje, które w bardzo prosty sposób przekazuje innym. Podczas naszych półrocznych spotkań, nie tylko zmieniłam swoje przekonania, rozwinęłam się wewnętrznie, ale znalazłam pomysł na firmę. Ania pokazała mi jak zmienić pytanie „Ja nie wiem, boję się wyjść poza strefę komfortu?” na odpowiedź „Wiem i zrobię to!”. Zawsze była przy mnie w chwilach zawahania i słabości, wspierając mnie oraz dodając otuchy. Podczas sesji pokazywała, gdzie szukać wiedzy i inspiracji.

Obecnie jestem w trakcie otwierania własnej działalności i wiem, że największą zasługą było spotkanie na mojej drodze Ani i sesję z nią przebyte. Każdemu wahającemu się przed zmianą i opuszczeniem strefy komfortu, gorąco polecam sesje z Anią.

Aniu, jestem bardzo wdzięczna za czas jaki mi poświęciłaś i przekazaną wiedzę.