SAM Headhunting

Spotkania z Anią Kupisz-Cichosz to najlepiej zainwestowany czas i pieniądze odkąd prowadzę własną firmę, czyli od 16 lat!
Kiedy na początku tego roku, po raz kolejny zastanawiałam się, czy biznes, który prowadzę ma sens i czy może lepiej zając się czymś innym, nawet nie przypuszczałam, że kilka godzinnych  spotkań tak radykalnie zmieni moje własne nastawienia, wyzwoli dawno uśpioną energię i zarazi tym moich współpracowników. Byłam zestresowana, wypalona, bez jasnej wizji tego, co chcę osiągnąć. Już na pierwszym spotkaniu nauczyłam się jak planować czas wolny oraz jak oddzielać życie prywatne od zawodowego, kiedy pracuje się w domu. Następne spotkania wywołały we mnie burzę pomysłów na udoskonalenie biznesu i pomogły w ukierunkowaniu pożądanych zmian.

Niektóre pomysły były tak oczywiste, że do dziś zastanawiam się, dlaczego sama na to nie wpadłam! Inne wynikały z umiejętnie zadawanych pytań i ćwiczeń „do bólu” wartości, jakich moja Firma może dostarczać klientom. Wprawdzie efektem ubocznym na początku było kilka nieprzespanych nocy, kiedy to myśli tłoczyły się do głowy i nie dały spać, ale i z tym problemem poradziłam sobie szybko, zapisując wszystko na kartce po to, by potem przedyskutować to z zespołem i wprowadzać zmiany.

Dzisiaj, po 3 miesiącach od pierwszego spotkania z Anią, mój biznes nabiera nowego wymiaru, mam nową energię do działania oraz, co najważniejsze, wyraźną wizję tego, co ja i mój zespół chcemy osiągnąć. Wiem, że będą jeszcze ciężkie chwile i momenty zwątpienia, ale świadomość, że jest ktoś na wyciągnięcie ręki, do kogo mogę zwrócić się o pomoc i radę dodaje pewności i wiary w siebie.

Jeżeli biznes nie działa, chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak, czujesz, że już nie dajesz rady albo chcesz wyjść z korporacji i założyć własną działalność – umów się z Anią! Nie obiecuję cudów, będzie pot i łzy i te drżące pytania, na które będziesz musiała sama sobie odpowiedzieć, ale gwarantuję, że najczęściej będziesz sobie zadawać pytanie: To takie proste, czemu sama na to nie wpadłam?