Rozwiń własną firmę – HanowskA

Poznałam Anię Kupisz-Cichosz dzięki Konferencji Przedsiębiorczych Kobiet – zapisałam się na jej seminarium na temat prowadzenia firmy. Powiem szczerze, że nie za wiele z niego zrozumiałam, ponieważ mentalnie nie byłam przygotowana na przyjęcie tego typu wiedzy. Na swoje szczęście zdecydowałam się na zostawienie kontaktu do siebie, aby Ania mogła zebrać opinie na temat seminarium.

I przyszedł dzień kiedy Ania do mnie zadzwoniła i pierwsze pytanie, które jej zadałam to „jak to się stało, że została mentorem biznesowym?” Kiedy opowiedziała mi o swoim doświadczeniu to od razu stwierdziłam, że to jest człowiek, który ma odpowiednią dla mnie wiedzę – DOKŁADNIE TAKĄ JAKIEJ JUŻ DŁUGI CZAS SZUKAŁAM.

Zapisałam się wtedy na 4-ro miesięczny program pt. „Rozwiń własną firmę”, a byłam wówczas tuż przed złożeniem wniosku o dotację unijną na rozpoczęcie własnej działalności. Dzięki temu programowi przestałam się wreszcie miotać w działaniach, tracić czas i przede wszystkim pieniądze na rzeczy i przedsięwzięcia, które kompletnie nic nie wnosiły do mojej przyszłej firmy, a generowały olbrzymie koszty. Wiedza, którą dostałam od całego zespołu Softway pozwoliły na uporządkowanie działań i przeniesienia energii wyłącznie na takie, które dają bardzo wymierny efekt finansowy i przynoszą niesamowity rozwój firmy. Fakt, że zdecydowałam się na program grupowy zaowocował również tym, że mogliśmy wymieniać się własnymi spostrzeżeniami na temat swoich biznesów i co najważniejsze nierzadko podsuwać sobie nawzajem rozwiązania i robić burze mózgów.

Jedno mogę napisać – Ania Kupisz-Cichosz jest profesjonalistką z MEGA WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI. Gdy zwrócisz się do niej z jakimkolwiek pytaniem możesz liczyć na jej pomoc ZAWSZE.

Jeśli się jeszcze zastanawiasz czy zapisać się na szkolenie, bo twierdzisz, że nie masz na nie pieniędzy to wiedz jedno – jeżeli nie zainwestujesz w tą wiedzę to będziesz DŁUGO CZEKAĆ, żeby zarabiać takie pieniądze jakie chcesz zarabiać. Najczęściej popełniamy taki błąd przy zakładaniu lub prowadzeniu firmy, że robimy to na żywioł i bez konkretnego planu choćby w temacie – do jakich ludzi chcemy dotrzeć ze swoim produktem, czyli nie robimy segmentacji rynku. A jest to błąd, który pociąga za sobą resztę konsekwencji – zwłaszcza finansowych- i powoduje, że nie zarabiamy.

Ja wiem jedno – są to najlepiej ZAINWESTOWANE pieniądze w moim życiu !

Za chwilkę będę rejestrować swoją firmę „HanowskA” – bez względu na to czy dostanę dotację z unii, czy nie – i chętnie się podzielę faktami, jak zastosowana wiedza nabyta w czasie szkolenia przełożyła się na funkcjonowanie firmy, a przede wszystkim na zasobność mojego portfela. Teraz już się nie boję o jej funkcjonowanie, bo mam DOKŁADNĄ RECEPTĘ co po kolei zrobić, aby to wszystko działało.