Rozwiń własną firmę – MIAshowroom

Gdy poznałam Anię sytuacja w mojej firmie była bardzo, bardzo zła, stałam przed decyzją, czy dalej prowadzić firmę, czy wrócić z konieczności na etat.

Poszłam na warsztat prowadzony przez Anię Kupisz-Cichosz. Zobaczyłam osobę, która emanuje spokojem, wiedzą i bardzo lubi ludzi. Warsztat był przeprowadzony bardzo rzetelnie, w dwóch godzinach Ania przekazała maksimum informacji, wiedzy i doświadczeń biznesowych – tak zaczęła się nasza współpraca.

Pracuję z Anią od trzech miesięcy, przez ten czas dzięki Ani zrewolucjonizowałam moją firmę, Ania pracowała ze mną nad modelem biznesowym, dała mi narzędzia do realizacji celów. Uświadomiła mi co już osiągnęłam, a nad czym trzeba popracować, wyzwoliła we mnie wszystko co najlepsze, abym osiągnęła sukces, sprawiła, iż inaczej spojrzałam na wiele spraw i mechanizmów biznesowych.

Sprawiła, że teraz jestem pewna swojej drogi i nie boję się. Przekazała mi ogrom wiedzy, doświadczenia, pomysłów, rozwiązań. Była dla mnie wsparciem w chwilach zwątpienia gdy grunt usuwał mi się spod stóp, ale wiedziałam, że dam radę i to jest zasługa Ani! Od Ani otrzymałam oprócz wiedzy i narzędzi, coś co jest BEZCENNE- uwierzyłam w siebie i w to, że moja firma i to co robię jest wartościowe i potrzebne.

Powiem krótko : Gdyby nie było Ani nie byłoby nic! Dziękuję za wszystko Aniu!